Kodėl žemėlapis ant drobės?

Žemėlapis ant drobės skirtas visiems kelionių entuziastams ir nuotykių ieškotojams. Tai puiki dovana sau, šeimai ir brangiam žmogui. Žemėlapyje smeigtukų pagalba galite pažymėti vietas, kuriose jau lankėtės arba kur norite nuvykti. Jūsų žemėlapis – jūsų taisyklės!

Užtikrinta kokybė

Žemėlapių ant drobės gamybos procese naudojame tik patikimus ir laiko patvirtintus išteklius. Plačiaformačiu spausdintuvu, naudojančiu eko-solventinius dažus spausdiname ant PREMIUM klasės natūralios drobės medžiagos.  Atspausdintą drobę aptraukiame ant natūralaus medžio, Lietuvoje pagamintų porėmių. Žemėlapiui ant drobės pritaikome tvirtinimus – viską paruošiame kabinimui ant sienos!

Tvirtas įpakavimas

Mes norime, kad žemėlapis ant drobės Jūsų namus pasiektų saugiai, todėl pakavimui skiriame daug dėmesio. Prieš įteikiant žemėlapį ant drobės kurjeriui, mes stipriai ir tvirtai jį supakuojame į dėžę, jog siunta atvyktų nepažeista ir kokybiška. Taip pat siuntas visada pažymime „Fragile“ lipduku, taip įspėjame, jog siunta yra trapi ir užtikriname didesnį saugumą

Įvairių spalvų smeigtukai

Aplankytas ir Jums svarbias vietas žemėlapyje žymėkite pasirinktos spalvos smeigtukais, kuriuos pridedame kartu prie įsigyto žemėlapio ant drobės. Siūlome net 16-ką skirtingų spalvų smeigtukų!