Kokybiška interjero detalė Jūsų namams

Dažnas kuriantis namų interjerą ieško individualių, išskirtinių, modernių, dar nepabodusių sprendimų. Didelis dėmesys tenka mažoms detalėms, kurios pagyvina erdvę, sukuria žaismingumo įspūdį, tampa tikru namų akcentu. Mūsų siūlomos foto drobės – puiki galimybė susikurti asmeninę prisiminimų, įsimintinų akimirkų oazę namuose, biure ar kituose patalpose. Stilinga, kokybiška, autentiška ir labai emocionalu.

Užtikrinta kokybė

Visų pirma gamindami kliento susikurtą foto drobę orientuojamės į rezultato kokybę. Drobės gamybai naudojame Premium klasės medžiagą, spausdiname ekologiškais dažais, foto drobę aptraukiame ant Lietuvoje gamintų natūralaus medžio porėmių. Kiekvienam klientui garantuojame užtikrintą kokybę, kad foto drobė bus pagaminta pagal nurodytus matmenis, pageidaujamą formą ir nuotraukos poziciją. Drobė naująjį šeimininką pasiekia per 4 darbo dienas.

Kad kokybė atitiktų jūsų ir mūsų lūkesčius, rekomenduojame įvertinti siunčiamos nuotraukos raišką, objektų padėtį, spalvinę gamą, pagal tai pasirinkti tinkamiausius drobės kraštus.

Tinka dovanai

Foto drobė – puiki dovana sau ar artimiesiems. Akcentuojame, jog galite pasirinkti asmeninę, kito žmogaus ar tiesiog bet kokią patikusią nuotrauką ar vaizdą. Štai artėjančių Kalėdų proga dar galite suspėti užsisakyti foto drobę iš šventinės šeimos fotosesijos ar įsimintinų praėjusių Kalėdų akimirkų – tai išskirtinė ir netikėta dovana, sukelsianti pačias gražiausias emocijas.

Artėja vestuvės, gimtadienis, o gal norite maloniai nustebinti artimąjį ar draugą be jokios progos? Rinkitės asmeninę istoriją pasakojančią, svajones įvardijančią, nostalgiškus vaizdus primenančią foto drobę. Būkite originalūs ir išradingi – o mes jums padėsime tai įgyvendinti! Foto drobę galite užsakyti paspausdami čia.

2020 metų tendencijos

Ateinančiais metais vyrausiančios interjero tendencijos palankios jaukių namų ir gamtos mylėtojams. Jaukumo suteikia asmeniniai daiktai, jaukios smulkmenos, nuotraukos, rėmeliai, etninės detalės, natūralių medžiagų panaudojimas. Foto drobė puikiai tiks naujausių trendų sekėjams – pasirinkę madingus žemės atspalvius pataikysite tiesiai į dešimtuką! Kita 2020 – ųjų interjero tendencija – baldų spalvą atkartojančios detalės, tad foto drobę galite derinti prie jų.

Tačiau tendencijų galite ir nepaisyti – siūlydami foto drobių gamybos paslaugą akcentuojame gerų emocijų, šiltų prisiminimų, gražių minčių idėjas, o sukurtas kūrinys ras vietą kiekvieno namuose. Susikurkite asmeninę foto drobę drobių namuose!

Sužinokite kokie yra 5 foto drobių privalumai

One thought on “Kokybiška interjero detalė Jūsų namams

  1. Pingback: 5 foto drobių privalumai - DROBIUNAMAI.LT

Comments are closed.