Kalėdinių dovanų idėjos: kaip pradžiuginsite artimuosius šiemet?

Kuo anksčiau pradedame ruoštis Kalėdoms, tuo geriau! Kai turime daugiau laiko, galime surasti tobulas dovanas, kurios pradžiugins draugus, artimuosius ar kolegas. Anksčiau pradėję apsipirkinėti, mes neturime ilgai stoviniuoti parduotuvių eilėse, nerimauti, ar siuntinys iš elektroninės parduotuvės tilps į paštomatą, ar kurjeris spės pasibelsti į duris iki Kalėdų. Mes jau pradėjome ruošti jūsų Kalėdines dovanas! O jeigu jūs vis dar ieškote originalios dovanų idėjos, štai keturi pasiūlymai iš „Drobių namų“.

Foto drobė su įsimintinomis gyvenimo akimirkomis

Laikas kartu yra pati brangiausia dovana, nes kartu kuriame visą gyvenimą išliekančius prisiminimus. Per Kalėdas visada gera prisiminti mylimus žmones bei kartu praleistas akimirkas. O vieną, pačią ryškiausią, metų akimirką jūs galite padovanoti mamai, močiutei, žmonai ar kitam artimajam atspausdintą ant foto drobės.

Esame tikri, kad jūsų virtualūs nuotraukų albumai yra perpildyti nuostabių akimirkų, kurias net ir patys galėjote pamiršti. Natūralu! Juk gyvenimas lekia pasiutusiu greičiu. Taigi, peržiūrėkite nuotraukas ir išrinkite tai, kas galėtų sukelti šypseną artimam žmogui. Tai gali būti pirmieji vaiko žingsniai, atostogų prie ežero fragmentas, vestuvės, kelionių motyvas ar kitas svarbus momentas. Tuomet beliks išrinkti norimo dydžio foto drobės formatą, o mes atspausdinsime itin jaukią dovaną.

Paveikslas ant foto drobės

Tai gali būti dovana sau, šeimai arba naujakuriams. Paveikslas yra universaliausias ir lengviausiai keičiamas namų dekoro elementas. Taigi, jeigu jūsų namų sienos liūdi, jūs galite jas pradžiuginti užsisakydami paveikslą ant foto drobės. Mūsų kataloge galite rasti daugybę skirtingų motyvų, kurie galėtų pagyvinti ar atnaujinti jūsų namų interjerą.

O jeigu jūsų draugai ar artimieji tik ką atsikraustė į naujus namus, jų kalėdinių dovanų norų sąraše tikrai gali būti interjero detalės. Galbūt viena jų yra ir paveikslas ant drobės? Pasikalbėkite ir pasidomėkite, koks paveikslas įsikomponuotų naujuose draugų namuose.

Žemėlapis ant foto drobės

Pažįstate kelionių entuziastus? Padovanokite jiems žemėlapį! Ne, ne tradicinį, kuris padeda susiorientuoti, kur keliauti. Neabejojame, kad keliautojų telefonuose šį įranga yra įdiegta. Verčiau padovanokite jiems žemėlapį ant drobės, kuriame jie smeigtukais galės žymėti aplankytas šalis ir miestus arba planuoti naujus kelionių maršrutus.

Mes siūlome dešimt skirtingų pasaulio žemėlapių dizainų, kuriuos galime pagaminti keturių skirtingų dydžių. Pasižvalgyti galite čia.

Dovanų kuponas

Renkant nuotraukas, paveikslus ar žemėlapį ant drobės gali kilti dilemų. Ar tikrai patiks? Ar nebus per didelė drobė? O gal per maža? Ar derės prie interjero? Kaip reiks dailiai supakuoti didžiulę foto drobę? Jeigu nesate tikri ir norite padaryti staigmeną, tiesmukų klausimų uždavimas čia nepadės. Bet jūs galite padovanoti „Drobių namų“ dovanų kuponą ir jūsų draugas užsisakys tai, ko jo namų sienoms trūks labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.