Kodėl verta rinktis foto drobę namų dekorui

Kodėl verta rinktis foto drobę namų dekorui?

Prieš akis – tuščia namų siena. Galvoje – dilema, kaip ją pagražinti ir sukurti namuose daugiau jaukumo. Vienas iš variantų – pakabinti foto drobę. Tai personalizuotas, nebrangus ir ilgaamžis namų dekoro elementas, tačiau tai ne visi drobių pranašumai. Jeigu svarstote, ar rinktis drobę, ar tradicinę įrėmintą nuotrauką, šis straipsnis padės jums apsispręsti.

Foto drobės yra universalios

Drobės lengvai įsilieja į bet kokių namų interjerą. Jums tereikia išsirinkti prie interjero spalviškai derančią nuotrauką, norimą drobės dydį ir formatą. Drobė gali būti vertikali, horizontali ar kvadratinė. Viskas priklauso nuo jūsų namų dekoro vizijos ir norimos atspausdinti nuotraukos formato.

Įrėmintos nuotraukos turi keblumą – rėmą, kuris turi derėti prie nuotraukos ir bendro namų interjero. O jeigu ilgainiui sugalvosite šalia pakabinti dar vieną įrėmintą nuotrauką, jums teks ieškoti to paties ar derančio rėmo. Tai gali būti ne tik sudėtinga, bet ir brangu. Foto drobės tokių sunkumų nesukelia. Jeigu sugalvosite kabinti šalia dar vieną drobę, jums tereiks norimoje vietoje įkalti vinį.

Stilingas ir nebrangus namų dekoro elementas

Foto drobė yra personalizuotas ir stilingas dekoro elementas. Jūs išsirenkate nuotrauką, o po kelių dienų nuotrauka ant drobės džiugina jūsų namų sienas ir neliūdina piniginės. Foto drobių kaina, palyginus su tradiciniu nuotraukų įrėminimu, yra nedidelė. Nors nuotraukų spaudos ant popieriaus kaina yra nedidelė, jos įrėminimas gali būti brangus, ypač jei norėsite didelės nuotraukos. Dideli nuotraukų rėmai ir stiklai gana brangiai kainuoja.

Nors ir didelė, bet lengva

Net ir pati didžiausia foto drobė yra pakankamai lengva, kad ją be didelių fizinių vargų pakabintumėte ant sienos. Tuo tarpu didelės įrėmintos nuotraukos pakabinimui gali prireikti bent dviejų stiprių žmonių pagalbos. Tad pasirinkę foto drobę galėsite ją lengvai pakabinti norimoje vietoje, nebijodami pasitempti nugaros. O ir ją pristatantis kurjeris džiaugsis, kad siuntą pavyks lengvai pristatyti į penktą daugiabučio aukštą.

Drobė yra ilgaamžė namų puošmena

Muziejuose ir meno galerijose tikrai matėte prieš šimtus metų ant drobės tapytų kūrinių. Tai tik įrodo, kad ši medžiaga yra ilgaamžė. Foto drobė taip pat ilgai išlieka ryški ir kokybiška. Teigiama, kad jos gali neišblukti net iki 75 ar 200 metų.

Skaičiai iš tiesų stulbinantys, tačiau foto drobės kokybė ir ilgaamžiškumas priklauso nuo spaudos kokybės, laikymo sąlygų ir priežiūros. „Drobių namai“ pasirūpins drobės kokybe, o jums rekomenduojame drobę saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, o dulkes valyti šluoste be jokių chemikalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.