Foto drobė – puiki Kalėdų dovana patiems artimiausiems

Sakoma, jog geriausios dovanos yra emocijos, potyriai ir kartu praleistos akimirkos. Ypač per Kalėdas. Šiemet gražiausios žiemos šventės greičiausiai bus kitokios dėl nemalonios COVID-19 situacijos. Jaukios giminių ir draugų Kalėdos gali neįvykti, tačiau patiems brangiausiems žmonėms vis tiek galite padovanoti šiltas akimirkas. Tik kitokia forma – įamžintas ant foto drobės. Drobė taps puikia dovana mylimiems tėvams, seneliams, artimiems draugams ar naujakuriams.

Seneliai džiaugsis kasdien matydami vaikus ir anūkus

Daugelis mūsų savo nuotraukas publikuojame socialiniuose tinkluose ar paliekame albumuose mobiliuosiuose telefonuose. O iš tėvų ar senelių tikrai kiekvienas girdėjo nuogąstavimų, kad norisi turėti nuotrauką matomą namuose. Juk visi tėvai mėgsta garsiai džiaugtis ir didžiuotis savo vaikas. O seneliai iš begalinės meilės kartais giriasi savo anūkais dar garsiau.

Tad kodėl nepadovanoti besišypsančio anūko, savo ar visos šeimos nuotraukos? Nuotraukos ant foto drobės yra paprastas pasirinkimas, nes jums nereikės ieškoti derančio nuotraukų rėmelio.  Drobės gali būti pačių įvairiausių dydžių, todėl lengva įsilies į kiekvienų namų interjerą. O svarbiausa, suteiks labai daug džiaugsmo artimiesiems.

Drobių namai kalėdos

Draugams, kurie mėgsta kolekcionuoti gyvenimo akimirkas

Draugų susibūrimai, kelionės ir šventės 2020-ais metais tapo tik nostalgišku prisiminimu. Tikime, kad ir jūs pasiilgotegero laiko būryje draugų! Vietoje slogių nuotaikų dėl galimai neįvyksiančios Kalėdų ar Naujųjų metų fiestos, padovanokite kartu praleistas akimirkas. Malonius prisiminimus sukelianti foto drobė tikrai suteiks daug teigiamų emocijų artimiausiems draugams per šias Kalėdas.

Pasikapstykite nuotraukų archyve. Galbūt su draugais vykote į įsimintiną kelionę? O gal šokote iki paryčių per gimtadienį? Ar stebėjote nuostabius fejerverkus draugų vestuvių naktį? Išrinkite vieną ar kelias nuotraukas, o „Drobių namai” pasirūpins jų kokybišku atspausdinimu foto drobėje.

Naujakuriams, kurių namų sienos liūdi

Jeigu jūsų draugai ar artimieji neseniai įsikūrė naujuose namuose, padėkite jiems sukurti jaukią atmosferą. Pagalvokite ar pasitarkite su naujakuriais, kokia foto drobė geriausiai tiktų jų svetainėje, miegamajame, vaikų ar darbo kambaryje, o gal net virtuvėje.  O jeigu norite padaryti staigmeną, galite rinktis nedidelio formato foto drobes, kurios tikrai ras vietą kiekvieno namuose.

Dovanų kuponas – idealus sprendimas dvejojantiems

Jeigu nerimaujate, kad jūsų parinkta nuotrauka, drobės dydis ar formatas nepatiks ar netiks prie interjero, galite draugams ar artimiesiems padovanoti „Drobių namų” dovanų kuponą. Tokiu būdu paliksite laisvę išsirinkti ir užsisakyti tikrai tinkančią foto drobę.

„Drobių namai” siūlo įsigyt tiek elektroninį, tiek tradicinį popierinį dovanų kuponą. Jeigu rinksitės elektroninį ir siųsite jį elektroniniu paštu, prie laiško galite prisegti ir kelias nuotraukas, kurias rekomenduotumėte pasidaryti. Net jeigu jūsų idėjos ir nebus tinkamos, artimiesiems bus tikrai malonu prisiminti kartu praleistą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.