Foto drobė – dovanos idėja tėčiui, kuris turi viską

Sukate galvą, kuo pradžiuginti tėtį? Neretai išgirstame, kad vyrui išrinkti dovaną yra sunku. Tad ką gi padovanoti viską turinčiam tėčiui?

Mes manome, kad net ir griežčiausio tėčio širdį ištirpdys sentimentali dovana, pavyzdžiui, foto drobė su reikšmingu motyvu ar mielu prisiminimu. Kaip visada skubame jums į pagalbą ir dalinamės savo idėjomis.

Nuotrauka su vaikais arba visa šeima

Šiai dovanai neliks abejingas net ir pats santūriausias tėtis. Visi tėvai myli savo vaikus besąlygiškai, tad kartu įamžinta akimirka tikrai pradžiugins bei ras vietos namie ant sienos. Visai nesvarbu, kokią nuotrauką pasirinksite. Tai gali būti jūsų vaikystės nuotrauka, jei norite atgaivinti senus prisiminimus. Pavyzdžiui, šeimos išvyka, vasaros atostogos ar išskirtinė pramoga su tėčiu – stovyklavimas ar apsilankymas atrakcionų parke. Tai taip pat gali būti visai neseniai įamžinta nuotrauka, pavyzdžiui, šeimos šventė ar tėčio gimtadienis. Svarbiausia, kad ši akimirka būtų kupina džiaugsmo ir teigiamų emocijų.

Foto drobė – dovanos idėja tėčiui, kuris turi viską 1

Tėčio svarbiausias pasiekimas

Tikriausiai pasakysite, kad vaikai ir yra pats didžiausias tėčio pasiekimas. Ir mes sutinkame! Esame tikri, kad taip mano ir jūsų tėtis. Tačiau šią tėčio dieną galite parodyti išskirtinį dėmesį, išrinkdami tėčiui akimirką su jo antru didžiausiu gyvenimo pasiekimu. Čia taip pat fantazijai ribų nėra! Galbūt tai namelis medyje, kurį jums vaikystėje sumeistravo tėtis? Kartu pasodintas medis? O gal jūsų tėtis mėgsta žvejoti ir yra įsiamžinęs su laimikiu, kuriuo giriasi per kiekvieną šeimos šventę?

Motyvas, kuris jus sieja

Jeigu nenorite ant drobės spausti nuotraukos ar bendrų nuotraukų namie ir taip netrūksta, verta pamąstyti apie paveikslą ant foto drobės, kuris jums ir jūsų tėčiui turi ypatingą reikšmę. Galbūt jūs žinote slaptą tėčio svajonę? Gal jis nori bent kartą gyvenime nukeliauti į kalnus? Arba išmokti užsienio kalbą? Padovanokite foto drobę su motyvu, kuris kelia asociacija su šia svajone. Tai bus subtilus palaikymas ar paskatinimas, o tėčiui – priminimas, jog turi svajonę. O galbūt turite kažkokią paslaptį kartu, kurią saugote nuo likusios šeimos? Gal tai vaikystės išdaiga, o tėtis padėjo išsisukti? Ar turite tokį prisiminimą, kuris sukeltų šypseną ir tik jūs su tėčiu suprasite, ką šis motyvas išties reiškia.

Jei radote jums patinkančią idėją arba turite savo, kviečiame foto drobę užsisakyti čia https://drobiunamai.lt/drobes-kurimas/. O išsirinkti paveikslą ant foto drobės galite iš mūsų galerijos: https://drobiunamai.lt/kategorijos/paveikslai-ant-drobes/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.