Kaip kurti jaukumą namuose?

Pastaruoju metu daug žmonių įsigijo būstą. Ar jūs vienas jų? Įsirenginėjant namus, verta atkreipti dėmesį į keletą aspektų nuo pat pradžių. Galbūt jūs norite renovuoti savo namus ir nežinote, nuo ko pradėti? O gal ieškote idėjų jau įrengtiems namams? Mes skubam jums į pagalbą! Šiame tekste rasite įžvalgų bei patarimų, kurie padės tiek įsikuriant naujai, tiek norint paįvairinti jau gyvenamą aplinką.

Natūrali šviesa

Į šviesius namus visada gera grįžti. Šviesa – geros nuotaikos ir produktyvumo šaltinis. Šviesiuose namuose lengviau susikaupti, dirbti ar mokytis. Tad norint užtikrinti, jog jūsų būste pakankamai šviesos, pirmiausia patikrinkite, ar jūsų langai pakankamai dideli. Jei ne, galbūt verta pamąstyti apie langų išplatinimą.

Šviesos ir erdvės pojūčiui sustiprinti labai svarbu sienų ir grindų spalvos. Nepasigailėsite pasirinkę klasiką – baltus dažus. Tiesa, puikiai tiks ir kitos šviesios spalvos. Pati spalvų tekstūra irgi yra svarbi. Rinkitės pusiau matinius arba blizgius dažus. Jie atspindi šviesą ir dar labiau sustiprina erdvės efektą.

Na, o jei neužsiimate remonto darbais, verta investuoti į šviestuvus. Kombinuokite grindų šviestuvus  bei stalines lempas ir erdvę pripildysite jaukumu.

Kaip kurti jaukumą namuose? 1

Aukščio trūkumas

Jei kambariui ar namams trūksta aukščio, tai gali sukurti jausmą, kad namai yra „perkrauti“. Norint išvengti tokio efekto, apstatykite kambarį skirtingo aukščio baldais ir stenkitės, jog viename lygmenyje nebūtų per daug elementų. Puikiai galite sužaisti su lentynomis, pakabintomis skirtingame aukštyje.

Jei namai jau įkurti, galite perstumdyti baldus arba pakabinti ilgas užuolaidas nuo lubų iki grindų. Jos vizualiai taip pat paaukština lubas. Papildomai galite „prailginti“ sienas, jei paveikslus kabinsite kiek aukščiau. Jie natūraliai traukia akį, o nukreipus galvą į viršų, susidaro įspūdis kad lubos yra aukštesnės nei iš tikrųjų.

Dekoras

Jau ne kartą minėjome, tačiau verta pakartoti: detalės ir dekoras namas sukuria išbaigtumo jausmą, grįžus namo iš karto pasijunta, jog čia gyvenama, tarp sienų pilna emocijų ir prisiminimų.

Dažnai daroma klaida – namų dekoras yra nuasmeninamas. Net ir gražiausi paveikslai ar įmantriausios vazos nesuteiks taip trokštamo jaukumo, jei trūks asmeniškumo.

Sprendimas paprastas – namams reikia elementų, kurie keltų emocijas ir jausmus. Tai gali būti tiesiog dekoro detalė, kuri kelia jums prisiminimus. Pavyzdžiui, jūsų močiutės vaza.

Nuotraukos yra taip pat gera idėja. Rėmeliai su šeimos nuotraukom, akimirka iš atostogų ar mėgstamiausių metų švenčių. O įsimintiniausias akimirkas galite įamžinti ant fotodrobės, kurią galėsite pasikabinti vietoje, kurioje ji neliks nepastebėta.

Užsisakyti drobę jūsų namams ir sukurti daugiau jaukumo galite čia https://drobiunamai.lt/drobes-kurimas/ arba pasirinkite iš mūsų siūlomų paveikslų ant drobės https://drobiunamai.lt/kategorijos/paveikslai-ant-drobes/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.