Foto drobė – įsimintina dovana mamos dienos proga

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant mamos dienai, vis galvojame, kaip jas nustebinti. Turbūt nėra pasaulyje tokios didžiulės dovanos, kuria galėtume atsidėkoti savo mamoms už meilę ir rūpestį. Tačiau juk gyvenimas susideda iš akimirkų, tiesa? Tad pradžiuginkite mylimą mamą ar močiutę, parodydami, kad apie jas galvojate.
Jeigu trūksta idėjų ir įkvėpimo – skaitykite toliau! Mes pateiksime keletą pavydžių, kurie sužadins jūsų fantaziją.

Gražiausia mamos ar močiutės nuotrauka

Mamos atiduoda visa save, kad tik jų vaikams būtų geriau. Kasdienybėje jos neretai pamiršta save.
Išrinkite savo mamai gražiausią jos nuotrauką. Galbūt tai linksma nuotrauka iš studijų laikų, o gal iš jos pačios vaikystės? O gal tiesiog jums brangus kadras, kai užfiksavote savo mamą ar močiutę? Parodykite joms, kaip jas matote. Tegu fotodrobė būna priminimas joms, kokios nuostabios, gražios, stiprios jos yra!

mamos diena foto drobė


Akimirka kartu

Perverskite senus albumus. Kiek šiltų jausmų jie sukelia! Tiesiog nedovanotina, kad gražiausi prisiminimai dulka stalčiuose. Jiems vieta yra labiau matomoje vietoje, pavyzdžiui, ant sienų. Gal mama jus mokė važiuoti dviračiu? Laikė už rankos, kai ėjote į pirmą klasę? O gal tai motyvas iš bendrų atostogų? Raskite nuotrauką, kuri jums kelia stipriausius prisiminimus. Esame tikri, kad mamai šie motyvai bus lygiai tiek pat brangūs!

Klasikiniai motyvai

„Žibuoklėm pražydo šilelio šilelio šlaitai. Tau, mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai!“: taip skamba vaikiška dainelė, kurią tikriausiai mokėjome visi ir be kurios neapsiėjo nei vienas mokyklinis koncertas mamos dienos proga. Tad gal vietoje įprastinių žiedų galite padovanoti mamai ar močiutei foto drobėje įamžintą puokštę. Tai bus dovana, kuri džiugins ilgai, nenuvys bei pagyvins interjerą.
Žinoma, tai neprivalo būti gėlės! Puikiai tiks ir kiti motyvai, kurie įneš naujovės į interjerą. Tai gali būti gamtos peizažai: miškas, jūra, kalnai. Galbūt jūsų mama yra pati padariusi tokią nuotrauką? Tai būtų ne tik graži detalė namie, bet ir priminimas, kokia talentinga ji yra.


Ar padėjome? Jau žinote kokį motyvą pasirinksite? Puiku! Užsisakykite drobę mūsų tinklapyje „KURTI DROBĘ”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.