Kaip atnaujinsite savo namų dekorą šį pavasarį? Foto drobės puikus sprendimas!

Po ilgos žiemos visada norisi atsinaujinti, pasitikti pavasarį su pasikeitimais. Nesvarbu, ar tai būtų naujas drabužis ar šukuosena. Lygiai taip pat norisi įnešti gaivumo ir švaros į savo namus.

Pavasarį mes imame tvarkytis iš pagrindų: išrūšiuojame nebereikalingus daiktus, plauname langus, pertvarkome spinteles ir stalčius (net ir tuos, kurie dažniausiai būna užmiršti), iškuopiame kiekvieną namų kampelį.

O kai namai tampa švarūs, pagalvojame ir apie naują dekorą bei namų įvaizdį. Gero žinios – tam, kad atnaujintumėte savo namus, jums tikrai nėra būtina keisti viską iš pagrindų. Dažniausiai užtenka kelių smulkmenų ir namai atrodo visai kitaip.

Mes turime idėjų, kaip šį pavasarį galite atnaujinti interjerą!

Svetainės atnaujinimas

Svetainę labai pagyvins pagalvėlės ant sofos. Jeigu tokias jau turite, galite tiesiog pakeisti jų užvalkalus. Užvalkalų spalvą galite pasirinkti ryškią kaip kontrastą, jeigu jūsų minkštieji baldai yra nuosaikesnių spalvų. Arba galite derinti pagalvėles prie užuolaidų, paveiksluose ar foto drobėse dominuojančių spalvų, išlaikant spalvinę gamą. Neturite foto drobės? Verta apsvarstyti, gal tai būtent tas akcentas, kurio trūksta jūsų svetainei? Šeimos nuotrauka, kelionės vaizdelis, gyvūno atvaizdas – gali tik tiek reikia, kad pabodusi svetainė būtų tarsi nauja?

Kaip atnaujinsite savo namų dekorą šį pavasarį? Foto drobės puikus sprendimas! 1

Darbo kambario dekoras

Per karantiną tikriausiai ir jūs įkūrėte darbo kambarį. O šios namų vietos stengiamės neapkrauti pašaliniais daiktais, kurie blaškytų dėmesį. Tačiau jei dirbate iš namų, visgi norisi susikurti aplinką, kuri būtų ne tik darbinga, bet ir jauki. Tam puikiai tinka augalai. Pasistatykite vazoninę gėlę ar kitokį augalą darbo kambaryje, jis suteiks gyvumo. Be to, žalia spalva mažiausiai vargina akis, tad ji leis jums pailsėti bei veiks raminančiai. O norintiems daugiau žalumos ar pavasarinės gaivos nebūtina išdažyti sienas žaliai. Tam pakaks ir žalsvo foto drobės motyvo, pavyzdžiui, miško vaizdelio. Juk tikrai telefone turite įamžintų gamtos motyvų iš ilgų pasivaikščiojimų su šeima.

Akcentai miegamajam kambariui

Mažos detalės miegamajame suteikia užbaigtumo jausmą: dekoratyvinės pagalvėlės, lovos užtiesalas, kilimėlis prie lovos. Visada galite atnaujinti vieną iš jų, o derindami juos tarpusavyje, išlaikysite vientisumą. Jei neturite lovos užtiesalo ar kilimėlio prie lovos  – tai gera investicija. Lovos užtiesalas gali suteikti ne tik spalvinį akcentą, bet juo užklojus lovą, kaipmat susidaro tvarkos pojūtis. O kilimėlis pasitarnaus ir šaltais rytais – bus maloniau išlipti iš lovos.

Vertėtų nepamiršti ir sienų dekoro. Paveikslai, nuotraukos ar foto drobės padeda sukurti jaukią ir šiltą atmosferą. Čia svarbus ne pats dekoro elementas, o kas jame užfiksuota: besišypsantys vaikai, šeimos nariai ar draugai.

Vaikų kambarys

Vaikų kambarys dažniausiai būna gausus visko: spalvų, žaislų, vaikiško juoko. Tad su papildomu dekoru tikrai neverta persistengti. Tačiau jaukumo suteiksite, pripildydami jį vaiko ar visos šeimos nuotraukomis. Galite pakeisti rėmelius ar į juos įstatyti kitą nuotrauką arba pakabinti foto drobę. Foto drobėje gali būti įamžintos įsimintinos vaiko akimirkos, pavyzdžiui, pats linksmiausias gimtadienis. Čia taip pat gali būti atspausdinti mėgstami pasakų ar filmų  personažai bei  superherojai.

Nusprendėte ant sienos kabinti foto drobę? Puiku! Norimo dydžio foto drobę galite sukurti paspaudę šią nuorodą „KURTI DROBĘ” O pagamintą drobę pristatysime jums į namus vos per kelias dienas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.