Foto drobė – originali dovana Kovo 8 – osios proga

Foto drobė – originali dovana kovo 8-osios proga

Kovo 8 – oji yra pirma pavasario šventė, kai gatvės paskęsta gėlių jūroje. Matome kone kiekvieną vyrą nešiną spalvotomis tulpėmis. Bet ar tikrai reikia apsiriboti tik tradicinėmis dovanomis ir dovanojimu? Juk pradžiuginti brangias moteris galima ir kitokiomis dovanomis, pavyzdžiui, išpildant jos slaptą svajonę ar norą. Ši žinutė skirta ne tik vyrams! Vis dažniau moterys pradeda sveikinti vienos kitas ir tai yra nuostabu! Juk šios šventės ištakos turi stiprią politinę ir feministinę reikšmę.

Kodėl verta švęsti šią dieną?

Būtent šią dieną 1975 metais užtvirtino Jungtinių Tautų organizacija ir paskelbė ją „Jungtinių Tautų diena, skirta moterų teisėms ir pasaulinei taikai“. Apie dieną, skirtą prisiminti moterų teises ir už jas kovoti, 1910 metais Kopenhagoje prabilo vokiečių socialistė Klara Cetkin. Ši idėja kilo iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kai prieš dvejus metus buvo įsteigta moterų socialisčių partija. Jos nusprendė paskirti vieną dieną per metus kovai už moterų teisę balsuoti.

Ši idėja buvo sėkminga – jau 1909 vasario 28 dieną įvyko pirmoji demonstracija už moterų teisę į balsavimą. Kasmet prie šių demonstracijų prisijungė vis daugiau moterų. O pirmoji moters diena buvo paminėta 1911 metais Danijoje, Vokietijoje, Austrijos – Vengrijos respublikoje bei Šveicarijoje.

Tad Tarptautinę moters dieną verta švęsti vien dėl šių pasiekimų! Pradžiuginkite savo mylimas moteris: mamas, močiutes, seses, geriausias drauges. O gal ir pačios save? Mes turime kelias idėjas, kaip netradiciškai nustebinti artimas moteris šios pavasario šventės proga.

Foto drobė - originali dovana Kovo 8 - osios proga 1

Foto drobė – svarbių momentų įamžinimui

Jūs galite atspausdinti įamžintą akimirką, kai didžiuojatės savo mylima moterimi. Galbūt, tai – jūsų vestuvių diena ar vaiko gimtadienis. Galbūt, tai – momentas, kai sesė baigė mokyklą ar universitetą, mama išlaikė vairavimo egzaminą, močiutė pirmą kartą išdrįso pasivažinėti riedučiais, o gal teta, kuri gavo svajonių darbą. Tai – priminimas, kad moterys yra stiprios ir žavios, siekiančios savo tikslų, galinčios nuversti kalnus. O pažvelgus į ant sienos kabančią foto drobę, ji primins, kad viskas yra įmanoma!

Foto drobė – fotografijos ir interjero mylėtojoms

Ar savo rate turite moterų, kurios domisi fotografija? O gal moterų, kurioms itin svarbu kurti gražius namus ar savo erdvę, darbo vietą, kūrybinį kampelį?

Šiai moteriai galite išrinkti motyvą, kuris ją pradžiugintų. Galbūt tai jūros motyvas, nes ji skleidžia ramybę. O gal tai kalnai dėl jos stiprybės? Ar vėjas pievoje, nes ji sugeba pripildyti kambarį gyvybe? O gal jai patiktų gėlių motyvas vietoj įprastos puokštės, kad gėlės džiugintų ilgai? Pagamintų foto drobių galerija.

„Drobių namų“ dovanų kuponas neleis suklysti

Jeigu bijote išrinkti netinkamą foto drobės dydį ar nuotrauką, galite pradžiuginti brangią moterį mūsų dovanų kuponu. Galite įsigyti tiek elektroninį, tiek popierinį dovanų kuponą. Foto drobė džiugins ilgiau nei pati didžiausia tulpių puokštė! Užsakyti dabar